top of page

Spuštění nového projektu Wine&Bike City Tower Apartments v centru Znojma(Plzeň, 17.8.2021) - Jižní Morava je oblíbenou turistickou destinací ať už na jednodenní výlety, nebo vícedenní dovolenou. Vyplývá to z průzkumu deníku IDNES, který se zabýval volbou dovolené českých turistů v období pandemie COVID 19.


Rostoucí potenciál a zájem o danou destinaci byl důvod k rozšíření portfolia o apartmánový dům přímo v centru Znojma. Dominanty jako Znojemský hrad, kostel nebo Radniční věž mají naši klienti nově jako na dlani. Dne 14.7. 2021 byl spuštěn provoz nové provozovny Wine & Bike City Tower Apartments, která se nachází přímo pod Radniční věží.


Historický dům City Tower Apartments disponuje osmi unikátními apartmány s historickými prvky jako jsou klenby, kamenné zdi, železné kování a jiné. Každý apartmán nabízí jedinečnou atmosféru a je určený pro dvě, čtyři nebo šest osob. Apartmány byly navrhnuty ve spolupráci s bytovou designerkou Martinou Kleinovou ( http://www.interierastyl.cz )


Zároveň byla spuštěna webová stránka www.wine-bike.cz, která našim klientům nabízí informace o ubytování a přináší tipy, kam zavítat při návštěvě Znojma.


Jedná se o druhý apartmánový dům, který ve Znojmě spravujeme. První apartmány byly spuštěny minulý rok v ulici Vítězslava Nováka, který se nachází v klidné lokalitě avšak stále v docházkové vzdálenosti do centra.26 zobrazení

תגובות


bottom of page