top of page

Portfolio

Hotel ibis Plzeň

ibis logo.PNG

Hotel ibis Plzeň spadá do celosvětové hotelové skupiny Accor Group. Hotel, orientovaný především na korporátní klienty, disponuje 130 moderními pokoji a 100 parkovacími místy. Je situovaný v obchodní zóně Borská pole, pouhých 10 minut od centra Plzně a zároveň nedaleko dálnice D5. 

Klidná lokalita a odhlučněné pokoje nabízí odpočinek a komfort. Hotel ibis nad rámec ubytování provozuje restauraci s terasou a zahradou, která je přístupná nejen hostům, ale i široké veřejnosti. 

Konferenční prostory nabízí až 50 míst a slouží ke školení, obchodním setkáním a firemním akcím. Hotel je skvělým výchozím bodem pro další cesty. V roce 2020 prošel kompletní rekonstrukcí lobby, restaurace a baru. 

Celosvětově známý řetězec Hotelů ibis nabízí ve všech koutech světa nejlepší poměr ceny a kvality ve své kategorii.

  • Facebook
  • Instagram

Wine & Bike 

wine&bike_square_negative_LOGO.png

Wine & Bike představují moderní ubytování v historickém jádru Znojma. V červenci 2021 došlo k otevření osmi apartmánů přímo pod Radniční věží v samotném srdci města. Tato lokalita hostům umožní návštěvu nejzajímavějších míst během několika minut.

Apartmány se nachází v historické budově z 16. století. Každý z nich nabízí unikátní design, některé apartmány mají původní architektonické prvky jako krásné klenby, silné zdi, asymetrické pokoje či kovová zpevnění zdí.

CeskyLes_Resort_Logo_A_edited.png

Připravujeme otevření Resortu Český les, které budou ideálním místem pro návštěvníky chráněné krajinné oblasti Český les. K dispozici budou plně vybavené apartmány či pokoje hotelového typu pro 2 až 4 osoby. Atmosféru panenské přírody si vychutnají rodiny s dětmi, sportovci i manažeři, kteří přijedou na teambuilding či školení. Celý zážitek dokreslí restaurace, kde si hosté mohou vybrat jídla z lokálních potravin od místních farmářů. 

 

Budoucí klienti mohou využívat konferenční prostory, tělocvičnu a wellness. Přilehlá zahrada poskytne prostor na procházky a relaxaci pod širým nebem. Apartmány jsou na průsečíku cyklistických a turistických tras. Zlatá stezka cyklisty zavede až do Bavorska. 
 

  • Facebook
  • Instagram
ZN_BYTY_Logotype_CMYK.png

ZN BYTY je největší soukromý poskytovatel nájemního bydlení na Znojemsku. Společnost vlastní a sama spravuje portfolio bytových a nebytových jednotek, které pronajímá právnickým i fyzickým osobám. 

Poskytujeme bydlení rodinám, seniorům, ale i svobodným matkám, mladým párům nebo studentům, které láká bydlení v královském městě s bohatou historií. 

ZN BYTY investují významné finanční prostředky do oprav i rekonstrukcí a neustále zlepšují kvalitu poskytovaného nájemního bydlení. O klienty pečuje profesionální tým, který ke každému požadavku přistupuje individuálně.

Společnost aktivně rozšiřuje své portfolio o krátkodobé a střednědobé ubytování pro rekreační a firemní účely.

bottom of page